قیمت بیت کوین به زیر ۸۰۰۰ دلار رسید

امروز نرخ ۲۰ ارز دیجیتال برتر با تغییرات مختلفی روبرو شدند و ارزش هر واحد بیت کوین با کاهش مواجه شد و به زیر ۸۰۰۰ دلار رسید.

در حال حاضر بیت کوین (BTC) با کاهش قیمت روزانه ۱٫۸ درصدی روبرو شده و در حدود ۷۹۵۰ دلار مبادله می شود. بر اساس گزارش وبسایت کوین ۳۶۰ بیت کوین در بازه یک هفته ای با کاهش ارزش ۱٫۴۹ درصدی روبرو شده است.

 

اتریوم (ETH) همچنان بعد از بیت کوین بالاترین جایگاه از نظر ارزش کلی بازار (۱۸٫۸۴ میلیارد دلار) را در دست دارد و پس از آن ریپل (XRP) با ارزش بازار ۱۰٫۹ میلیارد دلار جایگاه سوم را به خود تخصیص داده است.

 

داده های گزارش کوین ۳۶۰ نشان می دهند که اتریوم با افت ارزش ۰٫۳۱ درصدی در تنها ۲۴ ساعت روبرو شده و در حال حاضر در حدود ۱۷۴ دلار معامله می شود. در طول یک هفته این ارز دیجیتال در حدود ۲٫۹۶ درصد افت داشته است. ریپل در ۲۴ ساعت در حدود ۰٫۲۲ درصد افزایش قیمت داشته و در حال حاضر حدود ۰٫۲۵۳ دلار معامله می شود. ریپل در یک هفته در حدود ۷٫۲ افزایش ارزش را شاهد بوده است.
 

در بین تمامی ۲۰ ارز دیجیتال برتر چِین لینک (LINK) بیشترین پیشرفت (۵٫۶۴ درصد) را داشته و Unus Sed Leo یا به عبارتی LEO با بیشترین کاهش (۶٫۸۲ درصد) روبرو شده است. اکنون ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حدود ۲۱۶ میلیارد دلار برآورد می شود که این عدد نیز در مقایسه با هفته قبل افزایشی ۰٫۱۴ درصدی را نشان می دهد.

 

پیش از این در اوایل مهر ماه خبر کاهش ۲۰ درصدی ارزش بیت کوین در یک هفته منتشر شده بود و تحلیلگران برآورد کرده بودند که احتمالاً این رمز ارز باز هم به سقوط ادامه می دهد. در هفته قبل گفته شده بود که قیمت بیت کوین می تواند بین پایین تر از ۵۸۰۰ تا ۸۵۰۰ دلار شناور باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *