اتحادیه رایانه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان ۱۰۰۰ تایی شد

اتحاديه صنف رايانه  اصفهان يكي از قديمي‌ترين نهادهاي صنفي حاضر در حوزه فناوري اطلاعات  در استان اصفهان است. اتحاديه صنف رايانه در تلاش است که بسيار منسجم‌تر از سالهای قبل فعاليت‌هاي خود را انجام دهد و همين انسجام باعث به‌دست آوردن امتيازات چشمگیری شده است.
 

تعداد اعضايي كه رسما در حال فعاليت هستند بر اساس آخرين آمار تعداد ۷۲۰ نفر فعال هستند. تا این لحظه هم نزديك به ۲۴۷  پرونده در دست اقدام می باشد و پيش‌بيني مي‌شود اتحادیه صنف رایانه اصفهان به تعداد ۱۰۰۰ عضو برسد.
 
از دیگر نقاط قوت اتحادیه میتوان به فعالیت جدی کمیسیون های اتحادیه اشاره کرد که با بررسی مشكلات رسته های خود ،راهكارهاي برون رفت از اين مشكلات را پيشنهاد میدهند تا در نهايت با توجه به قدرت اتحاديه و امكانات موجود بتوان زمينه مساعدت‌تري براي فضاي كسب و كار آنها فراهم آورد.
 
در سال  95 متاسفانه تعداد ۱۴۹ شكايت‌ و کارشناسی به اتحادیه واصل شد که این شکایات از جانب شهروندان به بازرسی اصناف و سایر نهادهای ذیربط ارجاع داده شد که منتج به نتیجه و رضایت طرفین حاصل شد.
 
علاوه بر این  اتحادیه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان در راستای ساماندهی بازار و جلوگیری از فعالیت واحدهای فاقد مجوز ،این واحدها را با گزارشات خود اعضای صنف و مردم شناسایی و اقدامات قانونی را در این خصوص راصورت میدهد.در سال ۹۵ تعداد ۱۵۴ واحد غیرمجاز شناسایی که تعداد ۱۸ مورد مربوط به کافی نت ها،۱۱۳ مورد به خدمات کامپوتری و ۲۳ مورد گیم نت بوده است که  پس از ابلاغیه های قانونی ،نسبت به پلمپ آنها اقدامات لازم صورت گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *