فراخوان چهارم جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

بخشنامه تکالیف مالیاتی صاحبان كسب و كارهاي مجازي

میزان معافیت سالانه حقوق و همچنین نرخ مالیات بر درآمد حقوق سال 98

قابل توجه ی اعضای اتحادیه فناوری اطلاعات اتحادیه قصد  جمع آوری کمکهای غیر نقدی برای ارسال به سیل زدگان خوزستان دارد . لذا از همکارانی که امکان ارائه انباری جهت جمع آوری کمکهای غیر نقدی دارند به اتحادیه اعلام فرمایند .

احراز هویت بازرسین اتحادیه فناوری اطلاعات اصفهان با رویت کارت بازرسین در هنگام مراجعه حضوری

دستور العمل اجرایی ثبت شناسنامه،اخذ و نصب شناسنامه کالا برای گروه کاهلاهایی تلفن همراه و سایر تجهیزات ارتباطی با قابلیت نصب سیم کارت

با توجه به اینکه مدارک مفقودی بر عهده اداره پست می باشد و بایگانی میشود، لازم است قبل از صدور المثنی به باجه های پست یافته مستقر در ادارات شهرستان ها اقدام نمایند

الزام نهادها و دستگاه های در جهت برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی در راستای جلوگیری از اقدامات جاعلانه

تعیین دریافت 2% درصد کمتر از سود بازرگانی تعیین شده توسط سازمان های مناطق آزاد در مورد کالاهای تجاری از مناطق آزاد تجاری– صنعتی به سرزمین اصلی

به اطلاع کلیه اعضای معزز اتحادیه میرساند با توجه به ضرب العجل اتاق اصناف مبنی بر لزوم بالا بردن امنیت جواز کسب های صادر شده  و بی اعتبار بودن جوازهای بدون هولوگرام و مهر برجسته  از تاریخ 98/1/1 مستدعی است کلیه داندگان جواز کسب این اتحادیه با دردست داشتن اصل جواز کسب و کارت شناسائی معتبر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 به اتحادیه مراجعه و پروانه کسب های خود را منصوب به هولوگرام و مهمور به مهر برجسته نمایند . 

اتاق اصتاف در جهت ساماندهی بازار نامه ای را جهت نظارت و برخورد قانونی با واحدهای صنفی که بدون اخذ مجوز از  اتحادیه و صرفا بمنظور جلب مشتری بیشتر اقدام به برگزاری فروش فوق العاده و حراج غیرقانونی می نماید، را به مدیریت بازرسی ارسال نموده است.

سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز آپای دانشگاه صنعتی اصفهان در نظر دارد همایشی رسیدگی به حوادث سایبری را برای مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات به صورت رایگان برگزار کند.

به اطلاع می رساند بعد از پیگیری های بعمل آمده در زمینه تصویب نهایی افزایش حق عضویت آن اتحادیه با مبلغ دو میلیون ریال موافقت گردید.